ماموریت

جمکو متعهد به ایجاد محصولات با کیفیت و راه حل های کارآمد است. برای دستیابی به این مهم ، سرمایه گذاری مداوم در زمینه نوآوری و کار گروهی توسط متخصصین ما در جمکو انجام می شود. کمک به صنعتگران کشور برای رسیدن به اهداف خود و همچنین اهداف اقتصاد مقاومتی با رعایت ارزش های شرکت ، انگیزه ای است که ما در جمکو به دنبال آن هستیم.

چشم انداز

این جهت ماست: در سطح منطقه ای و جهانی به عنوان یک برند استاندارد برای ماشین های الکتریکی شناخته شویم. ما با ارائه راهکارهای کارآمد و کامل و ایجاد روابط محکم با مشتریان خود به این مهم دست خواهیم یافت.

ارزش ها

شرکت جمکو شرکتی است با ویژگی های منحصر بفرد، پویا، کار تیمی ،کادر مجرب و متخصص، انعطاف پذیر ، نوآور و مدیریتی به روز .

کار گروهی

ما به عنوان یک تیم کار می کنیم ، بهترین دانش ، هوش و مهارت را برای بهبود مداوم کار خود و بهره مندی از مشتریان خود جمع می کنیم. در جمکو مشتری نیز عضوی از تیم است.

بهره وری

ما هر روز برای بهتر شدن روند کار و محصولات تلاش می کنیم. تمام محصولات ، فرآیندها و تحولات ناشی از تمایل به افزایش کارایی است. رویکردهای بسیاری برای بهره وری در جمکو وجود دارد. صرفه جویی در مصرف انرژی ، برای کاهش هزینه ها یا افزایش بهره وری .

ما در تلاش هستیم تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کنیم.

نوآوری

ایده ها و فن آوری های جدید آینده شرکت را تضمین می کنند. به همین دلیل است که ما فضای نوآوری و توسعه را تشویق و پشتیبانی می کنیم. ما هرگز متوقف نمی شویم زیرا یک محصول خوب کار می کند. ما همیشه به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم حتی بهتر کار کنیم. این جستجوی مداوم برای بهبود ، منجر به ایجاد برخی از کارآمدترین محصولات موجود در بازار شده است.

صنایع ماشین های الکتریکی جوین (جمکو)

شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو) در سال 1369 در شهرستان سبزوار با هدف عدم وابستگی صنایع داخل به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین های الکتریکی تاسیس گردید. شرکت جمکو به واسطه کادر متخصص و مجرب خود و و در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد در کشور، امکان طراحی، ساخت، تست و تعمیر انواع الکتروموتور و ژنراتور را در ایران دارا می باشد.محصولات شرکت ماشین های الکتریکی جوین با برند جمکو و با کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه های خارجی به بازار مصرف عرضه می شوند، این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد. ظرفیت تولیدات شرکت جمکو سالیانه بیش از 1200مگاوات معادل 12680 دستگاه انواع الکتروموتور و ژنراتور می باشد. رسالت جمکو تولید محصولاتی برتر و باکیفیت در سطح کشور و خاورمیانه است، استفاده از مواد اولیه مرغوب به همراه داشتن آزمایشگاه با تجهیزات بروز و تست در تمام مراحل فرآیند تولید و بکارگیری پرسنل آموزش دیده و فنی خود گواهی بر حضور موفق جمکو در بازار مصرف است.

جمکو به دلیل فروش و خدمات پشتیبانی خود در ایران به خوبی شناخته شده است ، که به ما امکان می دهد راه حل های سفارشی را در سراسر ایران ارائه دهیم. جمکو با طیف گسترده ای از گواهینامه های جهانی IEC / ATEXو مجموعه ای کامل از موتورهای ولتاژ پایین ، متوسط و بالا ،موتورهای ضد انفجار و اسموک موتور ،جمکو می تواند موتور مناسب را برای نیازهای شما در هر نقطه از ایران تأمین کند.