خدمـات مـا

شرکت جمکو ارائه دهنده خدمات بسیاری در زمینه تعمیرات و نگهداری الکتروموتور و موتورهای الکتریکی می باشد. در زیر به اختصار خدمات این شرکت معرفی شده است:

پشتیبانی فنی

شرکت جمکو به پشتیبانی فنی و کاربردی برای محصولات خود مفتخر است. همکاران ما در بخش پشتیبانی فنی همیشه در جهت ارئه خدمات فنی و مهندسی در کنار مشتریان هستند.

تعمیر در محل

کارشناسان و تکنسین های متخصص ما در زمینه خدمات پس از فروش ،آماده حضور در کوتاه ترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات و مشاوره فنی در سراسر ایران و خاورمیانه می باشند.

قطعات یدکی

تامین قطعات یدکی اصلی محصولات شرکت جمکو بصورت نامحدود با ثبت سفارش در دفتر مرکزی و کلیه شعب نمایندگی امکان پذیر می باشد.

تعمیر و نگهداری

در صورت وجود هرگونه مشکل در نصب، راه اندازی و بهره برداری انواع الکتروموتور، شرکت جمکو قادر به ارئه خدمات در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت می باشد تا زمان وقفه عملکردی به حداقل زمان ممکن برسد. قابل ذکر است کلیه خدمات تعمیراتی شرکت جمکو مشمول گارانتی می باشد.

آزمایش و راه اندازی

آزمایش و راه اندازی صحیح الکتروموتور برای اطمینان از کارکرد حداکثری خود از اهمیت بسزایی برخوردار است. شرکت جمکو همواره در فرایند راه اندازی با بهترین و دقیق ترین تجهیزات ممکن در کنار شما می باشد.

آموزش

دوره های آموزشی برای اطمینان از عملکرد مناسب و نگهداری صحیح ماشین های الکتریکی در تمام سال در دسترس کاربران و افراد واحد های تعمیر و نگهداری می باشد.