به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین(جمکو)،2 دستگاه الکتروموتورضدانفجار 37و50 کیلووات ساخت جمکو در آزمایشگاه پیشرفته این شرکت با موفقیت تست گردید.

شرکت جمکو مفتخر است در جهت پیشبرد توسعه اقتصادی کشور در حوزه نفت و گاز 2 دستگاه الکتروموتور 37و50 کیلووات ضدانفجار را تولید و در محیطی کاملاً  اشباه از گازهای قابل اشتعال با موفقیت تست و آماده به کارگیری در صنعت نفت و گاز کشور گرداند.

لازم به ذکر است تجهیزات ضدانفجاری که عموماً برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی وارد کشور شده و می شود، مخصوصاً در زمینه الکتروموتورها، گواهی نامه های مربوطه را در خصوص انجام شدن تست های مربوطه باید داشته باشند. اما اگر گواهی نامه های مربوطه را نداشته باشند و یا طبق بازرسی های اداره استاندارد، نیازمند انجام تست های لازم شناسایی شوند، باید در آزمایشگاهی مورد تست و ارزیابی قرار گیرند که تا پیش از احداث و راه اندازی این آزمایشگاه ضدانفجار در مجموعه جمکو، این اقدامات در دیگر کشورها انجام می شد. هر محصولی که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی قرار است مورد استفاده قرار گیرد باید گواهی نامه لازم را پس از تست و ارزیابی های لازم، دریافت کرده و داشته باشد که این گواهی نامه ها یا اتکس است، یا IECEX .

شرکت جمکو  اولین تولید کننده  انواع  الکتروموتور های ضد انفجار در خاورمیانه است که میتواند تأییدیه های لازم را که مورد نیاز مشتری است را اعطا کند. پتروشیمی مارون و مجتمع گازی پارس جنوبی به ترتیب اولین و بزرگترین پروژه های هستند که به توان داخلی و متخخصان جمکو اعتماد کردند و با تأمین الکتروموتورهای ضدانفجار مورد نیازشان ، از قیمت پایین تر، کیفیت بالاتر و خدمات پس از فروش گسترده بهره مند شدند.

انتهای خبر/.