به گزارش روابط عمومی صنایع ماشین های الکتریکی جوین(جمکو)، مهندس عدل هاشمی رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر عصر امروز سه شنبه از شرکت جمکو بازدید نمودند.
مهندس محمد رستمی مدیرعامل جمکو که میزبان این دیدار بود به بیان دستاوردهای جمکو در صنعت کشور پرداخت و یادآور شد: تلاش کردیم نگرش تازه‌ای را در اداره این کارخانه تولیدی ایجاد کنیم. بومی سازی الکتروموتورها و همکاری با جوامع علمی کشور از جمله این سیاست‌ها بود که نتیجه آن، افزایش چند برابری تولید و فروش محصولات در طی یک دوره 12 ماهه در مقایسه با عملکرد سال مالی پیش بوده است.

عدل هاشمی رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط مدیریت مهندس محمد رستمی و همکارانشان به بیان دیدگاه ها، سیاست ها و اهداف سازمان اقتصادی کوثر پرداختند.
ایشان خاطر نشان کردند : کیفیت ، خدمات پس از فروش ، زمانبدی تحویل کالا و بازاریابی باید در اولویت باشد تا بتوانیم به اهداف اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنیم.
رئیس هئیت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با ابراز خرسندی از پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل جمکو گفت:
رضایت مندی کارگران از اولویت های مجموعه باشد تا بتوانیم مجموعه ای پویا داشته باشیم.
ایشان همچنین با همراهی مهندس محمد رستمی مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت ضمن بازدید از خطوط تولید الکتروموتور از نزدیک در جریان فرآیند ساخت و تولید موتورهای الکتریکی قرار گرفت.