تاریخچــه جمکــو

/تاریخچــه جمکــو
تاریخچــه جمکــو 2018-01-30T21:53:41+00:00

تاریخچــه جمکــو

شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو) در سال 1369 در شهرستان سبزوار با هدف عدم وابستگی صنایع داخل به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین های الکتریکی تاسیس گردید. شرکت جمکو به واسطه کادر متخصص و مجرب خود و و در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد در کشور، امکان طراحی، ساخت، تست و تعمیر انواع الکتروموتور و ژنراتور را در ایران دارا می باشد.محصولات شرکت ماشین های الکتریکی جوین با برند جمکو و با کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه های خارجی به بازار مصرف عرضه می شوند، این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد. ظرفیت تولیدات شرکت جمکو سالیانه بیش از 1200مگاوات معادل 12680 دستگاه انواع الکتروموتور و ژنراتور می باشد. رسالت جمکو تولید محصولاتی برتر و باکیفیت در سطح کشور و خاورمیانه است، استفاده از مواد اولیه مرغوب به همراه داشتن آزمایشگاه با تجهیزات بروز و تست در تمام مراحل فرآیند تولید و بکارگیری پرسنل آموزش دیده و فنی خود گواهی بر حضور موفق جمکو در بازار مصرف است.

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار رستاخیز طبیعت و نسیم آن حیات بخش خلقت و بهار دل دمیدن نور ولایت در کالبد جان.پس چه زیباست تقارن این زیبایی ها در سالی که شروع آن مقارن شهادت امام هادی (ع)است، برترین فیض هدایت الهیبرای بشریت که درباره این واژه گفته شده :"ما رایت الا جمیلا"و در ادامه موالید سراسر نور ماه رجب که سرآمد آن میلاد یگانه اسم اعظم الهی مولای متقیان امیرالمؤمنین علی (ع)،که در حدیث نبوی (ص) در شأن ایشان آمده است:"ای علی تو برادر من در دنیا و آخرتی"
حال دستهایمانرا به یاری صدیقه طاهره (س)تا بی کرانگی آسمانت بالا می بریم که:
ای خدای بی نظیر ایثار کن / گوش را چون حلقه دادی زین سخن
گوش ما گیر و بدان مجلس کشان / کز رحیقت می خورند آن سرخوشان
چون به ما بویی رسانیدی از این / سر مبند این مشک را ای رب دین
امید است این سال نو قرین برترین تحولات معنوی و مادی همراه با بهترین مقدرات الهی در سایه توجهات حضرت ولیعصر عجل الله فرجه الشریف و در سایه رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای برای همگی دوستان و همکاران محترم مبارک باشد.
محمد رستمی، نوروز 97

شرکت جمکو

شکوه صنعت در گستره ایران اسلامی
شرکت جمکو از مجموعه شرکت‎های صنعتی سازمان اقتصادی کوثر با پشتوانه سه دهه سابقه درخشان در عرصه تولید ملی و کار ایرانی؛ فصل جدیدی از تولید الکتروموتور و ژنراتور را پیش چشم صنعت می‎گشاید تا بار دیگر اندیشه برتر ایرانی را با اتکا بر کیفیت و توان رقابت‎پذیری به منصه ظهور برساند.
تولید بومی نسل جدید الکتروموتور و ژنراتورهای صنعتی در سال اقتصاد مقاومتیِ تولید و اشتغال، با استانداردهای جهانی و ظرفیت متنوعی از 1.5 کیلووات تا 10 مگاوات، نویدبخش پیام غرورآفرین تأمین نیاز داخلی، بی نیاز به واردات و استفاده از فرصت باز شدن پنجره صنایع به روی صادرات محصولات صنعتی است که با اعتماد به همت جهادی متخصصین داخلی محقق شده و با تداوم این راه به آینده روشن موتورهای الکتریکی می‎اندیشد.
جمکو، جوین الکتریک