8 دی -روز پتروشیمی

/, News/8 دی -روز پتروشیمی

8 دی -روز پتروشیمی

«هشتم دی» مزین به نام روز صنعت پتروشیمی، فرصت شگرف و مغتنمی است تا بار دیگر از تلاش تحسین‌برانگیز و مشارکت کلیه مدیران،کارشناسان و کارکنان شریف و صدیق مان در حوزه پتروشیمی،صمیمانه تشکر و قدردانی  نمایم و یاد و خاطره شهیدان سرافراز ایران اسلامی و صنعت پتروشیمی را گرامی می داریم.

جای مباهات و شکرگزاری است که صنعت پتروشیمی در فراز و نشیب های بیش از نیم قرن، توانست با ایجاد ارزش افزوده در تولیدات ملی کشور و کسب رتبه اول صادرات غیر نفتی، طلایه دار و به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور مطرح شود. ماهیتی که منجر به تحولات بزرگی در مورد تعامل پایدار  بین دو مقوله توسعه و صنعت است.

امروز صاحبان دانش و فناوری جهان، ایران را بعنوان یکی از پیشگامان در صنعت پتروشیمی در گستره بین المللی می شناسند که نقش مهمی نیز در توسعه اقتصاد ایران داشته و به عنوان یکی  از بازیگران اصلی در اقتصاد منطقه ای و جهانی تاثیر گذار بوده است.

شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین (جمکو)  مفتخر است که با استعانت از خــداوند متعال و همــکاری متخصصان خدوم  خـــود،توانســـته است به عــنوان یکی از شرکت های مـــوثر در عرصه ارائه تکـــنولوژی های نوین و بومی سازی محصولات فنی و مهندسی برای استفاده در صنایع پتروشیمی ایفای نقش کند. و اعلام این مطلب موجب افتخار ماست که این شرکت در طول فعالیت خود با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص ایرانی و پشتکار نیروهای کارآزموده و مجرب توانسته است در مسیر تولید الکتروموتورهای ضدانفجار که یکی از محصولات استراتژیک است، گام بردارد و نیاز صنعت کشورمان را در این بخش مرتفع گرداند .

در دوران تحریم های ناعادلانه علیه کشور، صنعت پتروشیمی ایران نقشی کلیدی برای عبور از این بحران داشته است و این مهم را با حمایت و استفاده حداکثری از توانمندی های داخلی از جمله ظرفیت های منابع انسانی، سازندگان، پیمانکاران، مشاوران، پژوهشگران شرکت های دانش بنیان و صنعتگران ایرانی و حضور در بازارهای بین المللی و کسب درآمدهای ارزی انجام داده است.

شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین (جمکو)  روز صنعت پتروشیمی را به همه همکاران تلاشگر و خدوم پتروشیمی و دیگر همکاران و علاقه مندان این صنعت در سراسر کشور تبریک می گوید.

امید است تلاش روزافزون شما عزیزان در سرعت بخشیدن به چرخ های توسعه صنعت پتروشیمی ایران انگیزه ای باشد برای تعالی ایران اسلامی و ماندگاری نام ایران و ایرانی.

ثبت ديدگاه

Translate »