پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت جمكو

//پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت جمكو

پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت جمكو

بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الأبصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الأحوال حوّل حالنا الی احسن الحال
سال جدید را خدمت همه همکاران گرامی ام تبریک عرض نموده و برای شما عزیزان و خانواده محترمتان سالی سرشار از موفقیت و بهروزی و سلامتی و دلخوشی آرزومندم.
همانطور که در دو سال قبل بر آن شدیم تا با حرکتی جهادی و مسئولیت پذیر و با کار و تلاش مستمر و وجدان کاری جمکو را بسازیم، خداوند متعال را شاکریم که با همه سختی ها به آنچه که در ابتدای سال ۹۸ بیان شد، یعنی شکوفایی شرکت جمکو، تا حد زیادی به آن دست یافتیم. سال ۹۸ سال نقطه عطف حرکت رو به رشد جمکو بود. در سالی که گذشت با افزایش اعتبار و خوش قولی و مشتری مداری و اعتماد مصرف کننده که مستلزم یک واحد تولیدی فعال است با تلاش آحاد شرکت به نقطه مطلوب بسیار نزدیک شدیم، طوری که در نهایت سود سرشاری نصیب جمکو گردید.
اما باید بدانیم که تا رسیدن به اهداف متعالی شرکت مسیر طولانی در پیش است اکنون که رهبر معظم انقلاب امسال را به سال جهش تولید نامگذاری نموده اند این فرصت مغتنم برای همه ما ایجاد شده است تا با انرژی مضاعف و با اراده آهنین سال ۹۹ را آغاز نمائیم و به این امر بیندیشیم که با جهش تولید شرکت جمکو، میتوانیم یک شرکت فرا ملی و بین المللی داشته باشیم. این مهم قطعاً با تلاش و کوشش دست یافتنی خواهد بود. ان شاءالله
محمد رستمی ۱/۱ /۹۹

2020-03-20T09:31:19+00:00مارس 20th, 2020|Categories: News|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Translate »