شرکت جمکو موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد

/, Uncategorized/شرکت جمکو موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد

شرکت جمکو موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد

به نقل از روابط عمومی شرکت جمکو، در مراسمی که با حضور ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و معاون نظارت و حسابرسی مفید راهبر روسای نهادهای انقلابی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، جمعی از اساتید دانشگاه های کشور، مدیران ارشد، کارشناسان ۱۵۰ شرکت فعال کشور و نیز مدیران شرکت جمکو، جوایز شرکتهای برتر از جمله  این شرکت اهدا شد.

گفتنی است درخواست شرکت جمکو  برای شرکت در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سطح تقدیرنامه بود که طبق فرایندهای این دوره از جایزه، مورد بررسی دقیق قرار گرفت و پس از طی مراحل ارزیابی توسط ارزیابان و بررسی و صحه گذاری در کمیته علمی و داوری دبیرخانه جایزه، این شرکت حائز شرایط دریافت سطح تقدیرنامه سه ستاره شناخته شد.
مدیر جایزه ملی تعالی و پیشرفت در نامه ای ضمن تبریک این موفقیت، از مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت جمکو به منظور تلاش برای استقرار الگوی تعالی سازمانی و برنامه ریزی و اجرای آموزش، فرایند خودارزیابی، برنامه های بهبود، تدوین اظهارنامه تعالی سازمانی و نیز حضور فعال در چهارمین دوره فرایند جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سال 98 قدردانی کرد.
دبیرخانه جایزه ملّی تعالی و پیشرفت با نظر به سیاستهای کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و الگویی اسلامی-ایرانی پیشرفت با هدف توسعه فرهنگ تعالی و افزایش بهره‌وری بنگاه‌های اقتصادی کشور از طریق بسترسازی لازم و برنامه‌ریزی یکپارچه و طرح‌ریزی الگویی اسلامی-ایرانی با محوریت تعالی سازمانی، اقتصاد مقاومتی و اخلاقیات ایجاد شده است.
این جایزه سعی می‌کند که به تدریج بنیانگذار مدلی اسلامی- ایرانی در حوزه تعالی‌ سازمانی شود که ضمن پوشش ابعاد بنیادی و مختصات زیربنائی سازمان متعالی اسلامی – ایرانی به اصول و علوم و فنون روز مدیریت در دنیا نیز مقید بوده و به صورت پویا، شعارهای سالیانه کشور را نیز دنبال کند.شرکت 
2020-03-09T06:27:26+00:00مارس 9th, 2020|Categories: News, Uncategorized|Tags: , , , |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Translate »